تهران
کد خبر:1547
پ
فاقد تصویر شاخص

را ه های پیشگیری از شايع ترين بيماري متابوليك استخوان بررسی و ارائه می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فارما نیوز، نهمین کنفرانس بين المللي سلامت زنان به صورت وبینار با تمرکز بر پیشگیری از بیماریهای اسکلتی-عضلانی در بانوان ۱۲ و ۱۳ آذر ماه سالجاری در شیراز برگزار می شود. در روز اول این وبینار در مورخه ۱۲ آذرماه، خانم دکتر لیلا آزادبخت، اقای دکتر احمد اسماعیل زاده، خانم […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فارما نیوز، نهمین کنفرانس بين المللي سلامت زنان به صورت وبینار با تمرکز بر پیشگیری از بیماریهای اسکلتی-عضلانی در بانوان 12 و 13 آذر ماه سالجاری در شیراز برگزار می شود.

در روز اول این وبینار در مورخه 12 آذرماه، خانم دکتر لیلا آزادبخت، اقای دکتر احمد اسماعیل زاده، خانم دکتر الهام افلاکی و آقای دکتر محمد حسین دباغ منش، آقای دکتر سید وحید مجاب و دکتر فهیمه کمالی از ساعت 13 تا 16 در بخش دوم روز اول کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.
تغذیه در بیماریهای اسکلتی- عضلانی، پیشگیری و تشخیص زودهنگام استئوپوروز، اصول ورزش سلامت در بانوان و سبک زندگی صحیح در پیشگیری از دردهای اسکلتی- عضلانی از جمله موضوعاتی است که توسط سخنرانان ارائه خواهد شد.
این همایش توسط مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پژوهشکده سلامت و با همکاری و اجرای موسسه آلند برگزار می شود.

در صورتی که هرگونه سوالی درخصوص مقالات خود و نتایج آنها دارید با شماره دبیرخانه اجرایی ( موسسه آلند ) 02188897130 تماس و یا به آدرس اینترنتی http://whc2020.sums.ac.ir/fa/ مراجعه نمایید.

همچین شرکت ها و انجمن ها جهت اخذ غرفه و شرکت در همایش نیز می توانند با شماره 02188897130 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

رسانه تخصصی دارو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید