تهران
داغ ترین اخبار

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

آخرین اخبار
1649074055_1649074114

بدقولی تأمین اجتماعی در پرداخت یارانه دارو

سیدعلی فاطمی گفت: در بحث پرداختی‌ها به داروخانه‌ها، سازمان بیمه سلامت خوش قول بوده و مطالبات تیر و مرداد را بابت فرانشیز و یارانه دارو، پرداخت کرده است. اما، سازمان تأمین اجتماعی بابت تیر و مرداد، هیچ پرداختی نداشته و پیش بینی هم می‌شد که سر قولشان نمانند.
علی-فاطمی

خطر توقف تولید برخی داروها/ کمبود آ‌نتی‌بیوتیک بیماران را آزار می‌دهد

نایب رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: هنوز کمبودهای دارویی دو رقمی نشده و کمبود برخی داروها مثل ‌آنتی بیوتیک ها، برخی داروهای بیماران خاص و اعصاب و روان، بیماران را به شدت آزار می دهد. قیمت گذاری نامناسب وزارت بهداشت ممکن است به توقف تولید برخی داروها منجر شود.
WhatsApp Image 2022-07-23 at 9.58.16 AM

برگزاری انتخابات مجمع انجمن‎های شیمی سراسر کشور در پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی

در تاریخ ۲۸ و ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ و با حضور ۳۷ نفر از دبیران انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور و با حمایت مالی سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی شیمیایی و بسته بندی دارویی و میزبانی پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی، انتخابات مجمع اتحادیه انجمن های شیمی کشوری انجام شد و دبیرکل اتحادیه و اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن های شیمی کشوری با حضور خانم عبدالهی کارشناس انجمن های علمی وزارتخانه علوم و فناوری انتخاب شدند.
WhatsApp Image 2022-07-17 at 1.13.21 PM

توسعه همکاریهای سندیکا و شرکت ملی صنایع پتروشیمی+گزارش تصویری

جلسه سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی داروی با دکتر عباس غلامی؛ رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی
دارویار-660×330

طرح دارویار و تشدید نگرانی انجمن داروسازان از بدعهدی های بیمه ها/درخواست از رییس جمهور

به دنبال اجرای طرح دارویار، انجمن داروسازان نگرانی های خود را از بدقولی ها و بدعهدی های سازمان های بیمه گر به داروخانه ها در قالب یک نامه مکتوب به رئیس جمهور اعلام کرد.
بهرام+عین+اللهی

توضیحات وزیربهداشت در مورد طرح دارویار

بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی پنج‌شنبه ۲۳ تیرماه در برنامه صف اول در مورد طرح جدید این وزارتخانه برای تامین و تولید دارو با عنوان دارویار، اظهار داشت: همواره این سوال مطرح بوده که چرا باید در کشور مشکل دارو داشته باشیم و چرا باید مردم ما در تامین دارو به مشکل بخورند؟
WhatsApp-Image-2022-07-06-at-8.07.09-PM

سمینار آموزشی الزامات ایمنی فرآورده‌های نهایی مخدر+ گزارش تصویری

سمینار آموزشی عملیات بهینه و الزامات ایمنی ساخت ، آنالیز ، انبارش و توزیع مواد موثره دارویی و فرآورده های نهایی مخدر و تحت کنترل روز چهارشنبه 15 تیر ماه 1401 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
4689

برگزاری سمپوزیوم ملی شیمی دارویی

به گزارش فارمانیوز؛ اتحادیه علمی دانشجویی شیمی و انجمن شیمی ایران سمپوزیوم ملی شیمی دارویی را به صورت مجازی برگزار می‌کند. این سمپوزیوم به مناسبت سال جهانی علوم پایه و ...
pharma-industry-in-2021

نشست بررسی مشکلات صنعت داروسازی برگزار شد

یکشنبه 12 تیر ماه 1401 نشست بررسی مشکلات صنعت داروسازی در سالن ابن سینا انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور با حضور مدیران و فعالان صنعت داروسازی کشور برگزار شد.
حسن شجاعی

معرفی وزیر بهداشت به علت استنکاف از تکالیف قانونی به قوه قضاییه

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: استنکاف وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تکالیف قانونی محرز شده است.
محمد+مهدی+ناصحی

چگونگی پوشش‌های بیمه‌ای پس از ساماندهی ارز دارو

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره سرانجام قیمت داروها و چگونگی پوشش‌های بیمه‌ای پس از ساماندهی ارز دارو و انتقال آن به بیمه‌ها، توضیح داد و گفت: در بحث ساماندهی ارز دارو برنامه دولت این است که اکثر داروها را تحت پوشش بیمه برد، ولی این برای همه‌ داروها یکسان نخواهد بود. یک دارو ممکن است ۷۰ درصد و دارویی دیگر ۵۰ درصد و... تحت پوشش برود.
کاریکاتور

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

سیاسی

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید