تهران
داغ ترین اخبار

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

آخرین اخبار
ac-image-Rc1594816738wm
زهرا شیخی مبارکه سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد:

هشدار صنعتگران حوزه دارویی نسبت به خطرات فروش اینترنتی دارو

زهرا شیخی مبارکه سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به حضور دبیر و نایب رئیس انجمن داروسازان و برخی از صنعتگران حوزه دارویی در نشست امروز این کمیسیون، گفت: «در این نشست در مورد خطرات بحث فروش مجازی و اینترنتی دارو به عنوان اقدامی بسیار خطرناک هشدارهای لازم داده شد. مردم باید آگاهی لازم را داشته باشند زیرا بر اساس گزارش های واصله در این رابطه حتی شاهد مرگ و میرهایی بوده‌ایم. بنابراین باید با ارائه هشدارهای لازم از فروش اینترنتی جلوگیری شود.»
162841538429087500
رئیس دفتر رئیس جمهور:

از اردیبهشت، هر فردی برای درمان به بیمارستان مراجعه کند، هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: از اردیبهشت ماه سال آینده هر فردی به بیمارستان برای درمان مراجعه کند، هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد.   به گزارش فارما نیوز، ...
محسن عبداله‌زاده صدا و سیما
دکتر محسن عبداله‌زاده عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین اجتماعی:

صنعت دارویی ایران، پیش و پس از انقلاب

دکتر محسن عبداله‌زاده عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین اجتماعی و از فعالان صنعت دارویی ایران گفت: پیش از انقلاب ۳۴ کارخانه داروسازی در کشور فعال بود اما اکنون این رقم به ۱۷۰ کارخانه داروسازی رسیده است.
محمدباقر ضیاء

طرح دارویار به مشکلات صنعت بیمه اضافه کرد

محمدباقر ضیاء رئیس انجمن داروسازان ایران با بیان اینکه وضع دارویی کشور شفاف نیست گفت: صنعت بیمه بیمار است و طرح دارویار به مشکلات صنعت بیمه اضافه کرد.
قفسه دارو حمام

۵ باور اشتباه و افسانه در مورد داروها که به سلامتی ما آسیب می‌رسانند

همه ما کم و بیش در دوران زندگی خود با داروها سرو کار داریم؛ در این میان برخی باور اشتباه و افسانه در مورد داروها وجود دارد که ممکن است به سلامتی شما آسیب وارد کند.
خطر افزایش بیماران روانی با تداوم کمیابی دارو

خطر افزایش بیماران روانی با تداوم کمیابی دارو

نامه نگران‌کننده انجمن روان‌پزشکی به رئیس‌جمهور درباره کمیابی دارو برای بیماران روانی و مشکلات بیماران و خانواده‌های‌شان برای دسترسی به نمونه‌هایی از داروهای حوزه اعصاب و روان دی ماه امسال منتشر شد. سمیه جاهدعطائیان در روزنامه شرق برای پیگیری کمبودهای اخیر داروهای حوزه روان‌پزشکی، گفت‌وگویی با «سیدمهدی صابری»، عضو کمیته اخلاق انجمن روان‌پزشکی ایران انجام داده است
باروری مردان

تاثیر منفی داروی ریتالین بر باروری مردان

پژوهشگران مرکز تحقیقات سلامت مردان و بهداشت باروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با انجام مطالعه‌ای درباره تاثیر منفی ریتالین بر روی پارامترهای اسپرم، نسبت به مصرف خودسرانه این دارو هشدار دادند.
بیمارستان مجازی

افتتاح اولین بیمارستان مجازی آموزشی کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران

اولین بیمارستان مجازی آموزشی کشور با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی ایران به بهره‌برداری رسید.
طرح پزشک خانواده

اجرای وسیع طرح پزشک خانواده در سال آینده

حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای وسیع طرح پزشک خانواده در سال آینده در شهرها خبر داد.
170064096

استیضاح وزیر بهداشت در صحن علنی مجلس اعلام وصول نمی‌شود

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: با توجه به کاهش تعداد امضاهای متقاضیان استیضاح وزیر بهداشت به ۷ نفر استیضاح وزیر بهداشت در صحن علنی اعلام وصول نمی‌شود.
محمود عباس‌زاده مشکینی استیضاح وزیر بهداشت

آقای رئیسی اگر وزیر خود را قبول ندارید خودتان وی را عزل کنید

محمود عباس‌زاده مشکینی نماینده مشکین‌شهر در مورد استیضاح وزیر بهداشت خطاب به رییس جمهور گفت: آقای رئیسی اگر وزیر خود را قبول دارید، پشتیبان وی، اختیارات و تصمیماتش باشید و اگر قبول ندارید خودتان وی را عزل کنید و دیگر نیازی به چنین جلساتی نیست.
کاریکاتور

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

سیاسی

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

بین الملل
123

نقش رسانه‌های تخصصی در ارتقای صنعت داروسازی

عصر حاضر را به واسطه بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی، «عصر اطلاعات و ارتباطات» نام نهاده‌اند. لذا نقش رسانه‌های ارتباط جمعی متداول و همچنین نوظهور دیجیتالی در سرنوشت و پیشرفت یک جامعه بسیار پررنگ است و رسانه‌ها به خصوص رسانه‌های تخصصی می‌توانند جامعه را در تمامی ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به سوی تعالی و یا سقوط سوق دهند.
بیشتر