تهران
کد خبر:4627
پ
توکلی: وزیر کار پاسخگوی پرداخت های نامتعارف شستا باشد
توکلی:

وزیر کار پاسخگوی پرداخت های نامتعارف شستا باشد

رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواستار پاسخگویی وی در مورد پرداخت های نامتعارف به برخی از مدیران شستا شد. به گزارش خبرنگار فارمانیوز، احمد توکلی و براساس اعلام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت، این سازمان در روزهای گذشته با پی گیری از […]

رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواستار پاسخگویی وی در مورد پرداخت های نامتعارف به برخی از مدیران شستا شد.

به گزارش خبرنگار فارمانیوز، احمد توکلی و براساس اعلام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت، این سازمان در روزهای گذشته با پی گیری از دفتر مدیرعامل شستا، دکتر رضوانی فر، خواستار توضیح در این باره شد که علیرغم ادعای ایجاد شفافیت در مجموعه شستا، سازمان مذکور از ارسال توضیح طفره رفت که این خود گواهی بر عدم شفافیت در مجموعه می‌باشد.

در نامه توکلی به شریعتمداری آمده است: لیست پیوست نشان می‌دهد که افراد خاصی در مجموعه مدیریتی شستا تحت عنوان‌های مشاور و دستیار به کار گمارده شده‌اند و بدون استحقاق، دریافتی‌های هنگفت دارند. دستور فرمائید مستند قانونی این پرداخت‌ها، دلیل به کارگیری، میزان و نحوه کارکرد به کارگرفته‌شدگان سریعاً به این سازمان مردم‌نهاد گزارش شود. ضمناً فهرست اقدامات اداری برای به کارگیری آنان متناسب با عنوان اعطایی را اعلام بفرمائید، به نحوی که معلوم شود تاریخ این اقدامات واقعی است.

عدم پاسخ شستا به نامه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در حالی است که دی ماه سال گذشته مدیرکل دفتر بازرسی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داده بود که ۲ سامانه شفافیت شستا در میان ۵ سامانه برتر شفافیت و مبارزه با فساد وزارت کار قرار گرفته است.

رسانه تخصصی دارو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید