تهران
کد خبر:1748
پ
فاقد تصویر شاخص

بیانیه ستاد اجرایی نمایشگاه فارمکس 2021؛ فارمکس خاورمیانه، تنها رویداد دارویی نمایشگاه های بین المللی ایران

با توجه به استقبال بسیار زیاد شرکت های فعال در حوزه صنایع دارویی کشور از سومین نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه و درخواست های بیش از ظرفیت مرکز نمایشگاهی برج میلاد، با رایزنی صورت گرفته و دعوت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار […]

با توجه به استقبال بسیار زیاد شرکت های فعال در حوزه صنایع دارویی کشور از سومین نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه و درخواست های بیش از ظرفیت مرکز نمایشگاهی برج میلاد، با رایزنی صورت گرفته و دعوت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در همین راستا، این رویداد بین المللی تنها رویداد پذیرفته شده دارویی در فهرست رسمی نمایشگاه های کشور، در نمایشگاه بین المللی تهران خواهد بود.

با توجه به اهمیت حفظ سلامت مخاطبین و غرفه داران این نمایشگاه، رایزنی با مقامات حوزه سلامت کشور و با عنایت به شروع واکسیناسیون عمومی کشور از خردادماه، در تاریخ 27 الی 29 مهرماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به همین منظور با توجه به زمان مناسب برگزاری و پیش بینی واکسیناسیون عمومی، شرکت ها می توانند از ظرفیت به وجود آمده نهایت بهره برداری در راستای توسعه فعالیت های اقتصادی خود را داشته باشند.

با عنایت به برگزاری بیش از 50 کارگاه و Show Case تخصصی، برنامه ریزی دقیق رویدادهای B2B و در نظر گرفتن اتاق های قرارداد و همچنین برپایی مراسم جایزه بزرگ فارمکس، این رویداد، تخصصی ترین و تأثیرگذارترین اتفاق دارویی سال آتی خواهد بود.

جهت ارتباط با ستاد اجرایی نمایشگاه فارمکس 2021 و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88915933 و 88915942 تماس حاصل فرمایید.

رسانه تخصصی دارو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =

کلید مقابل را فعال کنید