تهران
کد خبر:5582
پ
عدالت

واکنش دبیرخانه نمایشگاه فارمکس 2023 در خصوص سوء استفاده یک وب سایت خاص در خصوص پیش پرداخت جانمایی غرفه ها

در روز ۱۶ آبان امسال، مجری برگزارکننده نمایشگاه های فارمکس ۲۰۲۳ از آغاز جانمایی غرفه های این نمایشگاه بین المللی از اول آذر ماه امسال خبر داد. بعد از انتشار این خبر، بازاریاب ها یک وب سایت با نام سایت جامع نمایشگاه های بین المللی، که هیچگونه مسئولیتی در برگزاری تخصصی ترین گردهمایی دارویی کشور […]

در روز 16 آبان امسال، مجری برگزارکننده نمایشگاه های فارمکس 2023 از آغاز جانمایی غرفه های این نمایشگاه بین المللی از اول آذر ماه امسال خبر داد. بعد از انتشار این خبر، بازاریاب ها یک وب سایت با نام سایت جامع نمایشگاه های بین المللی، که هیچگونه مسئولیتی در برگزاری تخصصی ترین گردهمایی دارویی کشور ندارند، اقدام به تماس های تلفنی با برخی شرکت های دارویی به منظور اخذ مبلغ برای نمایشگاه فارمکس 2023 کرده اند.

دبیرخانه موسسه آلند (مجری برگزار کننده نمایشگاه های فارمکس ایران) در این باره به خبرنگار پایگاه خبری فارما نیوز توضیح داده است: « در روز های اخیر برخی از افراد با عناوین مختلف با شرکت های محترم دارویی متقاضی حضور در نمایشگاه فارمکس 2023، تماس گرفته و تقاضای پرداخت مبالغی را کرده اند.

دبیرخانه موسسه آلند اعلام کرد، سایت www.pharmex.me را تنها مرجع رسمی و قانونی جهت ثبت نام نمایشگاه فارمکس 2023 معرفی می کند و هر گونه ثبت نام خارج از روند این سایت را فاقد ارزش قانونی و رسمی اعلام می دارد.

شماره تلفن های دبیرخانه این نمایشگاه 02188915933 و 02188915942 است.

رسانه تخصصی دارو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید