تهران
ایران در جهان

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

آخرین اخبار
62442471

کاهش محدودیت‌های کرونایی در چین

شورای دولتی چین اعلام کرد دولت این کشور بسته جدیدی متشکل از ۱۰ اقدام را جهت کاهش سیاست کووید صفر که باعث اعتراضات گسترده در سراسر چین شده، ارائه کرده است.
1374268_659

ورود وزارت بهداشت به ماجرای «ابر متان»

دکتر عباس شاهسونی رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت درباره اخبار مبنی بر وجود ابر متان در جنوب تهران، گفت: در این زمینه وزارت بهداشت در حال مطالعه است و هنوز نتیجه قطعی به دست نیامده است. باید بدانیم این گاز علاوه بر تاثیر بر گرمایش جهانی برای سلامت انسان هم خطرناک است.
قالب-بیانیه

گلوگاه‌های بروز فساد در شبکه سلامت کشور

قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای خطاب به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی،‌ به برخی از گلوگاه‌های بروز فساد در شبکه سلامت کشور اشاره کرده است. از آن جمله می‌توان عدم شفافیت‌ها، تعارض منافع، انحصارات و … را نام برد.
2758272
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران:

هشدار کمبود دارو را سیاه‌نمایی دانستند

ایرج خسرونیا رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران گفت: کمبود دارو را از سال گذشته هشدار داده بودیم، اما گفتند سیاه نمایی می کنید.
9-راهنمایی-بدون-استرس-برای-دارو-دادن-به-بچه-ها-1

توصیه‌های ایمنی دارو دادن به کودکان

اشتباهات دارویی بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. چگونه می توانید هنگام دادن دارو به نوزاد یا کودک نوپا از اشتباهات جلوگیری کنید؟ این دستورالعمل های ایمنی برای داروهای کودکان را بررسی کنید.
3302616

کمبود آنتی‌بیوتیک و داروهای ضدویروسی در فصل سرد سال

داروسازان گزارش می‌دهند که افزایش زودهنگام موارد سرماخوردگی و آنفلوانزا کمبود داروهای مهم ضدویروسی و آنتی بیوتیکی مورد نیاز برای "فصل بیماری" را ایجاد کرده است.
فرهنگ و هنر

متاسفانه مطلبی یافت نشد!

نرخ ارز

Warning: file_get_contents(): SSL: Success in /home/h158486/domains/pharma-news.ir/public_html/api/simple_html_dom.php on line 75

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/h158486/domains/pharma-news.ir/public_html/api/simple_html_dom.php on line 75

Warning: file_get_contents(https://www.farsnews.com/widgets/currency): failed to open stream: operation failed in /home/h158486/domains/pharma-news.ir/public_html/api/simple_html_dom.php on line 75

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function find() on bool in /home/h158486/domains/pharma-news.ir/public_html/api/currency.php:29 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/h158486/domains/pharma-news.ir/public_html/api/currency.php on line 29
سیاست

متاسفانه تعداد مطلب کافی برای این بلاک وجود ندارد. لطفا مطالب بیشتری اضافه کنید

ورزشی

متاسفانه مطلبی یافت نشد!

دولت

متاسفانه مطلبی یافت نشد!